15 Mayıs 2012 Salı

pazartesi sendromu

Pazartesi sendromu herkes de olduğu gibi Tuna'da da var; her pazartesi ben işe giderken dudak büküyor, ben de seninle işe geleceğim diye ağlıyor. bu sabah da ben çıkmadan uyandığı için aynı konuşmalar geçti gene aramızda ama tüm bunlara ilave olarak anneannesinin olmayışına da isyan etti..Dün akşam yatarken aslında vedalaşmışlardı ama anlamamış sanırım ki anneannesini istedi sabahleyin..

Bu sene Tuna anneler günü hakkında biraz daha fikir sahibiydi ama anneannesinin de anneler günü olabileceğini algılayamadı, O'na göre sadece annelerinki kutlanırdı; dün babasıyla hediye seçmişler getirdi verdi sarıldı boynuma :) minnak elleriyle de sırtımı sıvazladı :))
Pazar sabahı babasıyla konuşuyorlar odasında  ben de yataktayım benim uyuduğumu sanıyorlar;
Zeq: Tuna biz seninle bugün çıkalım annene hediye alalım
Tuna: ama ben dün çiçek aldım bahçeden topladımdı cilek de yemiştimdi:)


Pazar gunu anneler günü yemeği vardı biz de ben rahatça hazırlık yapim diye babasıyla çıktı Tuna
markete gittiler şu arabalı market arabaları bizimkinin favorisi  hiç kaçırmaz..neyse alısveris yaparken müşterilerden birisi Tuna'ya ehliyetin var mı senin diye sormus Tuna da yok demiş o arada inmiş arabadan. müşteri o zaman sana ceza kesecegim demiş Tuna'da sen polis değilsin ki diye cevabı yapıstırmıs adama :)

Dizonor sevgimiz bambaşka..iki kaşın arasında aldırdı dün bize bu dinazoru; Dinazor da diyemiyor dizonor..Dizonorun dişleri çok keskinmiş ve agzından da ateş çıkıyormus oyle diyor:))


dün sarılıp öptüm kocaman ama anneciğim seni çokk seviyorum, hiç doyamam sana ben :)

2 yorum:

  1. Çok tatlı maşallah :) Pazartesileri bizim evde de zor geçiyor ne yazık ki..sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ayy ben simdi gördum yorumunuzu :) cok zor di mi..

      Sil