5 Ekim 2011 Çarşamba

Bildiğin kıskandım..

Dün akşam eve geldiğimde saat 10.00 olmuştu. Ev girdiğimde ortalık çok sessizdi acaba uyudu mu dedim ama babası hasta olduğundan erken yatmıs Tuna da İremle salonda oturmuş (kapıyı da kapatmışlar ses gitmesin diye)  masada Merakli Minik dergisine bakıyorlar. Beni görünce her zamanki sevinç gösterisinde bulunmadı muhtemelen geç geldiğim için naz niyazdaydı, ben sırnaştım öptüm gıdıkladım biraz açıldı. İlk söz anne beni götür anneanneye götür oldu :) Tunacım bu saatte olmaz onlar yarın doktora gidecekler sen ne yapacaksın sabah evde tek başına gibi konuşmalara girince biraz huysuzluk yaptı.. Ve bu noktadan başladı bana kızmaya..Üstüne kağıttan gemi yapıp suda yüzdürmek istedi ama saat geç olduğundan bu istek de geri çevrildi kızgınlık biraz daha arttı. Akvaryumla ilgili isteği de geri çevrilip tuvalettini tuttuğu herhalinden belli olduğundan tuvalete götürmek istediğimi anlayınca bana iyice kızdı. Gitti Irem'e sırnaştı ben bir bozuldum bir bozuldum..resmen gıcık oldum cokk üzüldüm..Kadının da suçu yok ama bana ne ona da çok gıcık oldum benden çok Tuna'yla vakit geçirebiliyor diye sinirlendim..(iç ses: Tuna İrem'i seviyor demek ki ona iyi bakıyor) Gittim salona oturdum somurttum..Yatakodasında da  söylendiğimden Zeki duydu dediklerimi dayanamamış kalktı geldi yanıma kıskanç mısın diye de dalga geçti :) evet kıskandım uff ne yapım zaman geçiyor Tuna çok hızlı büyüyor daha çok beraber olmak istiyorum oğluşla suç mu??

aslında şimdi yazınca da baktım ki çok bi peşpeşe isteklerini geri çevirmişim ama öyle oldu.. normalde saat 10'da yatmaya hazırlanması gerekiyordu ama buaralar bu konuda çok başarısızız belki de o yüzden tüm bu istekler geri çevrildi..

Babası da kalkınca bizimki baktı evde hareket var içerden sesleniyor baba neeydesinnn?? Pıtır pıtır geldi oturdu aramıza meyve getirdim yedik beraber sonra menim mamadan yiceem dedi kucuk mama ( kuruyemiş tarif ediyor) anne yanıma otuuyy dedi sarıldık oturduk kucak kucaga..

Sonra her zamanki rutin;  uyuycam düt ısıt anne, yatağa yatar yatmaz aşşlan oku anne, peşine fill oku anne, inek oku miyavv oku annee..tüm kitaplar okunduktan düt bittikten sonra yatmamak için her türlü bahane uydurulur odadan çıkılır..birşeylerle oyalandıktan sonra buarada yarım saat geçmiştir rahat tekrar dütt diye tutturup dütü içip yatılır ve saat 12-12.30 olur..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder