6 Mayıs 2011 Cuma

Sevgili Arkadasım Lal :)

biraz gecikmeli bir yazı oldu ama haftasonu Adapazarındaydık, cumartesi günü öğleden sonra Tuna ve Lal bulusması vardı. Son bulusmalarında yasanan minik kavgalardan olacak Lalcik onceleri biraz cekingendi :) dakka bir gol bir Tuna Lal'i öpmek isterken ısırınca Lal Tuna'yla yanlız kalmaya korktu bile diyebilirim. Ama sonraları yavas yavas acıldılar cok guzel oynadılar :) Favori oyunları Lal'in yeni çay takımıydı, Tuna eline çaydanlığı geçirdiyse kimseye fırsat vermeden bosalan fincanlara çay doldurdu tabaklardaki hayali pastalar esliginde Lal içti :))
Minti Tuna'nin ilgi alanındaydı ama kendini cok sevdirmedi, Minti Tuna'ya pati attıkça Tuna kıkır güldü..Miyav miyav diye evin içinde Minti'nin peşinde dolandı durdu.

İki çocuk varken tek olan hersey cok kıymetli oluyor, bu koltuk için de aynı durum söz konusu neyseki ikisi birlikte oturabildiler de krizsiz sonlandı  koltuk sevdası ..
pazar gunu hava çok güzeldi, kahvaltıyı yaptıktan sonra hemen parka gittik. Parkin girisinde lunapark vardı biz gittiğimizde balerinin etekleri calısıyordu Tuna balerini dönerken görünce nedense cok korktu arabadan bile inmek istemedi..Lunapark gözden kaybolana Tuna unutana kadar babasinin kucagından inmek istemedi.

ördeklere mama verdik

çicek toplar gibi yaptık
babayı yakalamaca oynadık


top oynadık
çok çok çok eğlendik..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder