1 Mart 2011 Salı

Karışık

buaralar ne oldu bilmiyorum ama zaman sanki her zamankinden hızlı akıyor, yaptığım hiçbirsey bir haka yaramıyor ve ben ne yapıyorum ne oluyor anlamıyorum..
İşten hiç bahsetmek bile istemiyorum çünkü çooookkkkk can sıkıcı, stresli, kötü kötü kötü..
bunun bir yansıması mı bilmiyorum ama evde de bir karısıklık söz konusu maalesef..Tuna'ya doğru düzgün yemek yediremiyoruz ve uyutamıyoruz..Ne güzel kendi odasında yatmaya alısmıstı, 22.30-23.00 gibi uyuyordu ama simdi 22-22.30 gibi yatmaya gidiyoruz 1 biberon sütü bitiriyor, ikinci partiyi ısıtıyoruz, önce kendi odasında yatıyor olmuyor bizim odamıza geliyor, benimle uyumak istiyor ama birsüre sonra babasının yanına gitmek istiyor..Hadi diyoruz hepimiz yatıyoruz bütün ısıkları kapatıyoruz ama yok fayda etmiyor..Dün aksam babası uyutmaya çalışırken bütün hayvanlarını doldurdu yatağına, sonra bana sesledi ben gittim bu seferbaşladı;
T: baba
S: baban uyudu tatlım
T: dede
S: deden evde ama deden de uyumustur
T: kaannkamm
S: evet Tunacım kankan da uyudu
T: anneee
S: anneannen de uyudu
bu boyle 8-9 kere tekrarlandı.. sonra kalktı salona gitti camdan dısarı bakıp nu ne?? hıı?? diye her önüne geleni sormaya basladı..sonra koltuğa uzandı ee ee dedi kendi kendine ama uyuyamadı..En sonun da bizim yanımızda yatmak için inat etti ve aramızda uyuyakaldı..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder