10 Aralık 2010 Cuma

uyku arkadaşı

Yaklaşık 10 gündür Tuna'yı odasında tek başına uyumaya alıştırmaya çalışıyoruz.
Her akşam sütümüzü alıp odasına gidiyoruz, önce beraber uyuyoruz sonra Tuna iyice uykuya dalınca ben kendi yatağıma kaçıyorum. Eğer o gün az uyuduysa ve akşam yemeğini güzel yediyse sabah 4'e kadar deliksiz uyuyor ama değilse beni odasındaki yavru yatakta göremeyince basıyor yaygarayı. Kucağıma gelince sakinleşiyor uyku sersemi o kadar da tatli oluyorki sımsıkı sarılıyor başını omzuya koyuyor; yataga yatıyoruz biraz süt sonrasında hemen uykuya dalıyor. .Dün gece yatma hazırlıklarımızı yaptık tam yatmaya hazırlanıyorduk ki Tuna kendisine bir uyku arkadaşı seçti,
dün gece üçümüz beraber uyuduk:)

2 yorum:

  1. Nasıl yani? Zaten tek başına odasında uyumuyor muydu bunca zaman? Biraz daha büyüyünce bilinçlenip odada birilerini mi istiyorlar bu veletler? Gerçi bizimki de ben parmak ucunda odadan çıkarken hareketlenip ağlıyor. oooooyy kuzuuuummm!

    YanıtlaSil
  2. uyuyordu ama hastalanınca atesi cıkıypr diye biz yanımıza aldık hastalık da uzun surunce yanımızda yatmaya alıstı cok onun için zorlandık boyle..ama büyüdükce yanlarında birisinin olmasını daha cok istiyorlar..

    YanıtlaSil