10 Temmuz 2012 Salı

İlk Sinemamız :)

Biz dün akşam ilk kez sinemaya gittik; Buz Devri 4..Tuna çok heyecanlıydı sinemaya gideceği için. Biletleri aldık girdik içeriye kapının açılmasını bekledik..o sırada etraftaki herkese laf attı bizimki, hadi gözlükleri alalım anne, anne bak herkes patlamış mısırını almış hadi biz de alalım kıpır kıpır içi içine sığmadı..Tuna'nın bu heyecanlı hallerine bayılıyorum duygularını öyle güzel belli ediyor ki böyle durumlarda sesini de ayarlayamıyor kocaman kocaman konuşuyor. Neyse kapılar açıldı girdik içeriye yerimize yerleştik..Babamız da patlamış mısırları aldı geldi Tuna babasının bizi göremeyeceğini düşünerek ayağa kalkıp "babaaaa burdayızz" diye seslendi. Sonra başladı film önce fragmanlar..Fragmanlar çok kötüydü birsürü çocuğun izlediği bu tarz filmlerin fragmanlarına bence özellikle dikkat edilmesi gerek çünkü dün akşam Tuna fragmanlardan oldukça rahatsız oldu; anne gözlerimi kapat dedi ki daha önce Tuna'dan hiç böyle bir tepki almadık.. Neyse sonunda film başladı bizimki pür dikkat izledi. Bazı sahnelerde heycanlanıp bağırdı; arada patlamış mısırını yedi yerken de yorumunu eksik etmedi "patlamış mısır da güzelmiş anne", bir sahnede mamut "olum bas git " diyor bizimki bu repliği bahçedeki abilerinden bildiğinden kaçırmadı kıkır kıkır güldü :)

İlk sinema eğlencemiz özellikle bizim için çok eğlenceliydi..Tuna film izledi biz Tuna'yı :)
İçerideyken sinemayı çok sevdiğini söyleyen Tuna dışarı çıkınca fikrini değiştirdi ben biraz korktum bir daha gelmeyelim diye mırın kırın etti ama bu da çok uzun sürmedi eve gidene kadar fikrini değiştirdi..


 

1 yorum:

  1. Kazandırdığınız yeni bilgiler için size minnettarız. Ayrıca devamını bekliyoruz. Online otomasyon olarak teşekkür ederiz ve başarılarınızın devamını dileriz.

    YanıtlaSil